Paslaugos 24
 
 

Vidis

(Privatus)

El. paštas: vidis@kmd.lt

Mobilus: 861801220

Adresas: , Joniškis, Šiaulių aps.

Apie mus/mane: Profesionalus VESTUVIŲ ir kitų švenčių FILMAVIMAS profesionalia SONY 3 CCD vaizdo kamera (plačiakampis objektyvas, profesionalus išorinis stereo kondensatorinis mikrofonas) virškamerinis LED apšvietimas, kameros stabilizatorius, trikojis, halogeninis patalpų apšvietimas. Meninis video MONTAVIMAS su spec. vaizdo ir garso efektais (muzikiniais fonais). DVD ir dėklų poligrafinis-meninis APIPAVIDALINIMAS su foto. Ilgametė PROFESIONALI patirtis. Garantija. Konfidencialu. Konsultavimas.

 
 

Video operatoriai, video operatorių paslaugos

 
Kaina:
202.44 €/val. 1 val. filmavimo kaina
Laikas:
Pagal susitarimą
Informacija atnaujinta:
2015.01.10
Susisiekti
Apie paslaugą: Profesionalus VESTUVIŲ ir kitų švenčių FILMAVIMAS profesionalia SONY 3 CCD vaizdo kamera (plačiakampis objektyvas, profesionalus išorinis stereo kondensatorinis mikrofonas) virškamerinis LED apšvietimas, kameros stabilizatorius, trikojis, halogeninis patalpų apšvietimas. Meninis video MONTAVIMAS su spec. vaizdo ir garso efektais(muzikiniais fonais)

Kokybė / garantijos: Meninis video MONTAVIMAS su spec. vaizdo ir garso efektais (muzikiniais fonais). DVD ir dėklų poligrafinis-meninis APIPAVIDALINIMAS su foto. Ilgametė PROFESIONALI patirtis. Garantija. Protingos kainos. Konfidencialu. Konsultavimas.
 
 

Paslauga teikiama

Pirkėjo adresu: Šiaulių aps.

 

Detaliai

  • Darbai: Video montažas Filmavimas HD formatu Vaizdo įrašymas į laikmenas
  • Garantijos: Suteikiama garantija paslaugai, darbams
 
Pranešti apie netinkamą paslaugą
 
 
 

 

Pica i namus Vilniuje picaplius

*close_me*
*close_me*